
Ігровий набір героїв Roblox (16 фігурок, висота 5.5 см, рухомі кінцівки, в коробці) WL 25027
Продавець: Круті тачки
516 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WL 25027
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ігровий набір героїв Roblox (16 фігурок, висота 5.5 см, рухомі кінцівки, в коробці) WL 25027». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 55 мм |
| Высота упаковки | 185 мм |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | ROBLOX |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Игры |
| Тип | Игровой персонаж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-03
2026-01-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-14
Товар відповідає фото, швидка відправка.Дякую.






