
Ігровий набір героїв Roblox (2 види, 8 фігурок, висота 8.5 см, рухомі кінцівки, в коробці) WL 24037
Продавець: Круті тачки
389 ₴548 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WL 24037
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ігровий набір героїв Roblox (2 види, 8 фігурок, висота 8.5 см, рухомі кінцівки, в коробці) WL 24037». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 85 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | ROBLOX |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Игры |
| Тип | Игровой персонаж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-28
Іграшки гарної якості
2025-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





