
Качалка дитяча музична Конячка (2 кольори, підсвічування, рухається хвіст та рот) B 38771
Продавець: Круті тачки
1 755 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: B 38771
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Качалка дитяча музична Конячка (2 кольори, підсвічування, рухається хвіст та рот) B 38771». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Качалка дитяча музична Конячка (72х28х65 см, звуки) C 73333 dark

Качалка дитяча музична Конячка (2 кольори, рухається рот та хвіст) B 38759

Качалка дитяча музична "Конь" (72х28х65 см, звуки, рухається хвіст, відкривається рот, у пакеті) C 73321

Качалка дитяча музична Поні (2 кольори, підсвічування, пісня англійською, рухається рот та хвіст) B 38762
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 680 мм |
| Длина | 730 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушка-качалка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 280 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-29
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


