
Качалка дитяча музична Конячка (2 кольори, рухається рот та хвіст) B 38759
Продавець: Круті тачки
1 788 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: B 38759
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Качалка дитяча музична Конячка (2 кольори, рухається рот та хвіст) B 38759». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 680 мм |
| Длина | 720 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушка-качалка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 280 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-28
І́грашка була саме такою, якою я її уявляв.дитині +1рочок - саме то
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






