
Качалка дитяча музична Конячка (72х28х65 см, звуки) C 73333 dark
Продавець: Круті тачки
1 733 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: C 73333 dark
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Качалка дитяча музична Конячка (72х28х65 см, звуки) C 73333 dark». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Качалка дитяча музична Конячка (72х28х65 см, звуки) C 73333 light

Качалка дитяча музична Конячка (2 кольори, підсвічування, рухається хвіст та рот) B 38771

Качалка дитяча музична Конячка (2 кольори, рухається рот та хвіст) B 38759

Качалка дитяча музична "Конь" (72х28х65 см, звуки, рухається хвіст, відкривається рот, у пакеті) C 73321
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 650 мм |
| Длина | 720 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушка-качалка |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 280 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-04
Коник дійсно гарний,відповідає опису, Щиро дякуємо вам
Переваги
Гарне обслуговування2025-10-02
Дуже сподобалась дитині, якість гарна.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-20
Відправили дуже швидко , на другий день ми вже отримали замовлення!Коник дуже сподобався,він класнючий))))
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


