
Каркасний круглий басейн (305 x 76 см, 4485 л) Intex 26700
Продавець: Круті тачки
3 658 ₴4 750 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TT 26700
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каркасний круглий басейн (305 x 76 см, 4485 л) Intex 26700». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каркасний круглий басейн Intex 26716 Premium 366х99 см з картриджним фільтром та сходами на 8592 л сірий

Каркасний круглий басейн 11133 літрів Bestway 561FY 396x107 см З фільтр-насосом на 2006 л/ч

Дитячий каркасний круглий басейн Морські мешканці Bestway на дачу 55030B 183 x 38 см на 746 л Блакитний

Дитячий каркасний круглий басейн Динозаврики Bestway 55001 244 x 46 см на 2074 л Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 19 кг |
| Высота | 76 см |
| Диаметр | 305 см |
| Объем | 4485 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


