
Каркасний круглий басейн Bestway 15427 (366 x 133 см, 11440 л, сходи, фільтр) Синій
Продавець: Круті тачки
21 162 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 15427
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каркасний круглий басейн Bestway 15427 (366 x 133 см, 11440 л, сходи, фільтр) Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каркасний круглий басейн Intex 26716 Premium 366х99 см з картриджним фільтром та сходами на 8592 л сірий

Каркасний круглий басейн 11133 літрів Bestway 561FY 396x107 см З фільтр-насосом на 2006 л/ч

Дитячий каркасний круглий басейн Морські мешканці Bestway на дачу 55030B 183 x 38 см на 746 л Блакитний

Дитячий каркасний круглий басейн Динозаврики Bestway 55001 244 x 46 см на 2074 л Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 55 кг |
| Высота | 133 см |
| Диаметр | 366 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 11440 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-02



