
Каркасний круглий басейн Bestway 56420 (366 x 122 см, 10250 л, сходи, фільтр, тент) Сірий
Продавець: Круті тачки
13 178 ₴16 071 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: MR 56420
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Каркасний круглий басейн Bestway 56420 (366 x 122 см, 10250 л, сходи, фільтр, тент) Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каркасний круглий басейн Intex 26716 Premium 366х99 см з картриджним фільтром та сходами на 8592 л сірий

Каркасний круглий басейн 11133 літрів Bestway 561FY 396x107 см З фільтр-насосом на 2006 л/ч

Дитячий каркасний круглий басейн Морські мешканці Bestway на дачу 55030B 183 x 38 см на 746 л Блакитний

Дитячий каркасний круглий басейн Динозаврики Bestway 55001 244 x 46 см на 2074 л Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 50.5 кг |
| Высота | 122 см |
| Диаметр | 366 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 10250 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-06-24
2024-07-08
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2024-06-25
Купил бассейн 366*122 с предоплатой, бассейн отличный, рекомендую. Продавец вежливый, посылка шла два дня. Отправили на второй день, но мне обьяснили, что пятница и воскресение нету отправки. Я волновался, но все хорошо, поэтому 5 звезд! Бассейн уже собрал все отлично я доволен..
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-10
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


