
Каркасний круглий басейн Bestway 56709 (366 x 100 см, 9150 л, сходи, фільтр) Ротанг
Продавець: Круті тачки
8 788 ₴10 985 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: MR 56709
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Каркасний круглий басейн Bestway 56709 (366 x 100 см, 9150 л, сходи, фільтр) Ротанг». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каркасний круглий басейн Intex 26716 Premium 366х99 см з картриджним фільтром та сходами на 8592 л сірий

Каркасний круглий басейн 11133 літрів Bestway 561FY 396x107 см З фільтр-насосом на 2006 л/ч

Дитячий каркасний круглий басейн Морські мешканці Bestway на дачу 55030B 183 x 38 см на 746 л Блакитний

Дитячий каркасний круглий басейн Динозаврики Bestway 55001 244 x 46 см на 2074 л Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 38.35 кг |
| Высота | 100 см |
| Диаметр | 366 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 9150 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Коричневый |
💬 Відгуки покупців (6)
2024-07-01
Переваги
Швидко зв'язались2024-06-11
2024-06-07
Дуже сподобався басейнДуже гарної якостіДякую за швидку доставку
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-05-31
Переваги
Швидко відправили2023-05-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-05-15
Дуже хороший магазин, самі дешевші ціни качество на висоті



