
Каркасний прямокутний басейн (300 x 175 x 80 см, 3539 л, сходи, фільтр-насос) Intex 26784 Сірий
Продавець: Круті тачки
10 738 ₴13 095 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 26784
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каркасний прямокутний басейн (300 x 175 x 80 см, 3539 л, сходи, фільтр-насос) Intex 26784 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каркасний прямокутний басейн 228х159х42 см із картриджним фільтр-насосом Bestway 12965 Синій

Каркасний прямокутний басейн Bestway 56442 (404*201*100 см, 6478л, сходи, фільтр) Сірий

Великий каркасний прямокутний басейн Bestway 56466 (549-274-122 см, 14812л, сходи, підстилка, фільтр) Білий

Каркасний прямокутний басейн Bestway 56424 (400-211-81см, фільтр-насос, об'єм 5700л) Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 48.3 кг |
| Высота | 80 см |
| Длина | 300 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 3539 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 175 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець


