
Каркасний прямокутний басейн Bestway 56424 (400-211-81см, фільтр-насос, об'єм 5700л) Синій
Продавець: Круті тачки
7 149 ₴9 050 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 56424
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каркасний прямокутний басейн Bestway 56424 (400-211-81см, фільтр-насос, об'єм 5700л) Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Каркасний прямокутний басейн 228х159х42 см із картриджним фільтр-насосом Bestway 12965 Синій

Великий каркасний прямокутний басейн Bestway 56466 (549-274-122 см, 14812л, сходи, підстилка, фільтр) Білий

Каркасний прямокутний басейн (300 x 175 x 80 см, 3539 л, сходи, фільтр-насос) Intex 26784 Сірий

Каркасний прямокутний басейн Bestway 56442 (404*201*100 см, 6478л, сходи, фільтр) Сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 81 см |
| Длина | 400 см |
| Объем | 5700 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 211 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


