
Карусель музичний на ліжечко (заводний механізм, мелодія, 5 м'яких підвісок) 699-8 А
Продавець: Круті тачки
590 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 699-8 А
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Карусель музичний на ліжечко (заводний механізм, мелодія, 5 м'яких підвісок) 699-8 А». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота упаковки | 260 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мобиль для кроватки |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-07
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності





