
Карусель музичний на ліжечко "Зоряні сни" (колискові, регулювання гучності, таймер, проектор) 32579
Продавець: Круті тачки
883 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 32579
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Карусель музичний на ліжечко "Зоряні сни" (колискові, регулювання гучності, таймер, проектор) 32579». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина упаковки | 370 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мобиль для кроватки |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-06
2025-10-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





