
Каталка-толокар з батьківською ручкою Bambi M 3503A-1 Білий
Продавець: Круті тачки
2 093 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3503A-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Каталка-толокар з батьківською ручкою Bambi M 3503A-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою та музикою Bambi M 5728L-1 Білий

Дитячий електромобіль Mercedes каталка-толокар з батьківською ручкою та пультом Bambi M 5788EBLR-7 Помаранчевий

Каталка-толокар з батьківською ручкою Volkswagen та підсклянником для пляшки Bambi 651-1 Білий

Дитячий Джип каталка-толокар з батьківською ручкою та музикою Bambi M 4845-6 Жовтий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 89.5 см |
| Длина | 68 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Ручка для родителей, Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 28 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-07
2024-06-20
Дуже дякую! Машина чудова!!! Дітки дуже задоволені!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


