
Каталка-толокар з батьківською ручкою Поліція Джип (автофарб, музика, світло) Bambi M 4288S-12 Синій
Продавець: Круті тачки
2 507 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4288S-12
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар з батьківською ручкою Поліція Джип (автофарб, музика, світло) Bambi M 4288S-12 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою та музикою Bambi M 5728L-1 Білий

Дитячий електромобіль Mercedes каталка-толокар з батьківською ручкою та пультом Bambi M 5788EBLR-7 Помаранчевий

Каталка-толокар з батьківською ручкою Volkswagen та підсклянником для пляшки Bambi 651-1 Білий

Дитячий Джип каталка-толокар з батьківською ручкою та музикою Bambi M 4845-6 Жовтий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.3 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 92 см |
| Длина | 80 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Ручка для родителей, Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 33 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-25
Товар відповідає опису . Швидко відправили . Все сподобалось
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


