
Коляска для ляльки 2в1 Carrello Fortuna 9695 PEACH PINK Персикова
Незалежний AI-аналіз 23 відгуків покупців для «Коляска для ляльки 2в1 Carrello Fortuna 9695 PEACH PINK Персикова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 800 мм |
| Длина | 690 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Текстиль, Пластик |
| Регулируемая ручка | Да |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 420 мм |
💬 Відгуки покупців (23)
Все супер!!! Дитині 6 рочків все підійшло навіть довше буде
Швидка доставка.Товар відповідає заявленим характеристикам
Дуже гарне обслуговування. Професійно та якісно виконали свою роботу
Дякую Тачкам за оперативне обслуговування, ввічливість та лояльність. Іграшка чудова!
Меня подобается
Ну мне было не к спеху поэтому нас все устроело по заказу немного запутались с рассрочкой зачем ее делать если не возможно взять пол дня провозилась и так и не получилось оформить полный бред если честно
Якісна,гарна,схожа на дорослу))
Рекомендую!Дитина задоволена!
Чудова коляска для ляльки! Хороший магазин.
Дуже якісна і гарна калясочка, аналог великій, тільки у меншому розмірі. Дитина дуже задоволена







