
Коляска дитяча прогулянкова (книжка, 3 пол.спинки, колеса PU) EL CAMINO M 3910 v.2 Olive Green Зелений
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Коляска дитяча прогулянкова (книжка, 3 пол.спинки, колеса PU) EL CAMINO M 3910 v.2 Olive Green Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 7.5 кг |
| Высота | 100 см |
| Высота в сложенном виде | 27 см |
| Глубина сиденья | 26 см |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Диаметр задних колес | 16.3 см |
| Диаметр передних колес | 13.3 см |
| Длина | 48 см |
| Длина в сложенном виде | 48 см |
| Длина спального места | 77 см |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Подстаканник, Дождевик, Антимоскитная сетка, Сумка для детских принадлежностей, Чехол-накидка на ножки |
| Максимально допустимый вес | 15 кг |
| Максимальный угол наклона спинки | 167 град. |
| Материал колес | Резина |
| Механизм складывания | Книжка |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Регулировка высоты ручки | Нет |
| Регулируемая подножка | Да |
| Система амортизации | Пружины |
| Состояние | Новое |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Цвет | Зелёный |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина | 77 см |
| Ширина в сложенном виде | 65 см |
| Ширина колесной базы | 48 см |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Ширина спального места | 33 см |
💬 Відгуки покупців (4)
Каляскою користуюсь 1.5 тижні! Що можу сказати за цей період....Плюси:-легка 7.3кг;- маневрена;- займає мало місця в машині/транспорті;-зручна в поїздці;-легко склад/розкладається;-цікавий дизайн;-Вмістка корзина;-бампер відкривається спереду;-комплектація+;-ціна +.Із мінусів можу виділити:- все ж трохи тіснувата, зараз літо, то ок, а зимою не дуже;-маленькі колеса(по асфальту ок, по горбистому - не дуже) ;-замале спальне місце (дитині ше нема 1.5р,а ноги вже звисають) ;-постійно розстібається капішон, коли дитина спить, тобто знаходиться в лежачому положенні, не дуже зручно зимою, бо задуватиме;- ніякої амортизації, каляску кидає добряче, коли їдеш по плитах, бруківці;- вже дуже скрипить!!!В цілому, каляска норм, будемо спостерігати далі.





