
Коляска прогулянкова для ляльок (поворотні колеса, 48-25-53см) CS7912
Продавець: Круті тачки
635 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CS7912
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска прогулянкова для ляльок (поворотні колеса, 48-25-53см) CS7912». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Коляска прогулянкова для ляльок DeCuevas Verona (розмір 45-35-75 см) 90178 Бежева

Коляска прогулянкова для ляльки HTI (27-50-в61см, тростина, ремень безпеки, метал) 1424029

Коляска прогулянкова для ляльок DeCuevas Capriccio (розмір ш35-д45-в75см) 90173 Зелена

Коляска прогулянкова для ляльок DeCuevas Magic Bubble (розмір ш33-д48-в55см) 90276 Синя
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 530 мм |
| Длина | 480 мм |
| Количество колес в коляске | 3 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 250 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-26
Все сподобалось, і товар, і обслуговування, дякую



