
Коляска універсальна для двійнят CARRELLO Connect CRL-5502/1 Serious Black Чорний
Продавець: Круті тачки
15 713 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CRL-5502/1 Serious Black
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Коляска універсальна для двійнят CARRELLO Connect CRL-5502/1 Serious Black Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Бесшумная регулировка капюшона | Да |
| Вес | 13.5 кг |
| Вес люльки | 2.3 кг |
| Высота | 107 см |
| Глубина сиденья | 20 см |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Диаметр задних колес | 24 см |
| Диаметр передних колес | 19 см |
| Длина | 92 см |
| Длина спального места | 75 см |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Количество блоков | 2 (Для двойни) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Чехол-накидка на ножки |
| Максимально допустимый вес | 30 кг |
| Материал дна | Пластик |
| Материал колес | EVA |
| Механизм складывания | Книжка |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Система амортизации | Пружины |
| Состояние | Новое |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
| Цвет | Черный |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина | 72 см |
| Ширина колесной базы | 72 см |
| Ширина передней и задней оси | Одинаковая |
| Ширина спального места | 30 см |
| Возраст | С рождения |
| Регулировка спинки | 3-позиции |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




