
Коляска універсальна для ляльок Melange Flora FiVEoNiNE (д60-ш41-в64см, регул. ручка, сумка) T724038
Продавець: Круті тачки
2 175 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: T724038
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Коляска універсальна для ляльок Melange Flora FiVEoNiNE (д60-ш41-в64см, регул. ручка, сумка) T724038». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 640 мм |
| Длина | 600 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Пластик, Металл |
| Регулируемая ручка | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 410 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-11
2026-03-06
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-01-28
Все сподобалось. Каляска класна. Матеріал супер. Все як на фото.Задоволена уся родина
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-24
У мене жодних питань не виникло. Сам товар ще не перевіряла, але робота магазину хороша.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності




