
Коляска універсальна для ляльок FiVEoNiNE Bella (д67,5-ш40,5-в74см, сумка, підсклянник) T726056 Бежева
Продавець: Круті тачки
2 717 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T726056
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Коляска універсальна для ляльок FiVEoNiNE Bella (д67,5-ш40,5-в74см, сумка, підсклянник) T726056 Бежева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 740 мм |
| Длина | 675 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Пластик, Металл |
| Регулируемая ручка | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 405 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-19
2025-11-05
Замовляли каляску для ляльки, дуже швидко нам все оформили та відправили. Ще й запропонували гарантію на каляску, це вау! Дитина в захваті і ми також!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




