
Квадроцикл дитячий Bambi (р/в, 4мотор35W, 1акум12V10AH, MP3, EVA) M 6132EBLR-3 Червоний
Продавець: Круті тачки
12 002 ₴14 637 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6132EBLR-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Квадроцикл дитячий Bambi (р/в, 4мотор35W, 1акум12V10AH, MP3, EVA) M 6132EBLR-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Електроквадроцикл дитячий Bambi (пульт 2,4G, 4 мотори 45W, 1 акум. 12V14AH, USB, TF) M 6080EBLR-3 Червоний

Електроквадроцикл дитячий Bambi (р/к, 1*12V7AH, мотор 4*35W, USB, TF, BLUETOOTH) M 6276EBLR-3 Червоний

Електроквадроцикл дитячий Bambi (мотор 35W, акум. 6V7AH, пульт 2,4G, USB, музика, світло) M 6286EBLR-8 Рожевий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Вес | 25.3 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 10 час |
| Высота | 87 см |
| Диаметр задних колес | 380 мм |
| Диаметр передних колес | 380 мм |
| Длина | 123 см |
| Емкость аккумулятора | 10 А·ч |
| Запас хода без подзарядки | 90 мин |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 7 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Регулятор громкости, Амортизатор, Звуковые эффекты, Световые эффекты, Передние фары, MP3-разъем, Мелодии |
| Передачи | 1 скорость вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 76 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


