
Килимок розвиваючий музичний дитячий (77-57-в44,5см, дуга з підвісками, піаніно, світло, музика) 93905
Продавець: Круті тачки
1 098 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 93905
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок розвиваючий музичний дитячий (77-57-в44,5см, дуга з підвісками, піаніно, світло, музика) 93905». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | С рождения |
| Высота | 445 мм |
| Длина | 770 мм |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 570 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





