
Килимок розвиваючий музичний дитячий (дуга з підвісками, піаніно, світло, музика, в коробці) 518 A21
Продавець: Круті тачки
629 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 518 A21
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок розвиваючий музичний дитячий (дуга з підвісками, піаніно, світло, музика, в коробці) 518 A21». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | С рождения |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина упаковки | 430 мм |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Голубой |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-15
Все супер, дитячий музикальний килим сподобався, все працює
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





