
Килимок розвиваючий музичний (музична панель, підсвічування, звуки, мелодії, 5 підвісок) 6656
Продавець: Круті тачки
829 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6656
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок розвиваючий музичний (музична панель, підсвічування, звуки, мелодії, 5 підвісок) 6656». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возраст | С рождения |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина упаковки | 435 мм |
| Количество составных элементов | 5 шт |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающий коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-13
Відповідають мега швидко, замовляла в неділю і не очікувала що на протязі 10 хвилин передзвонить менеджер. Така оперативність дуже здивувала. Відповідають на всі питання, консультують, підказують. Залишилась задоволена сервісом
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





