
Літак на радіокеруванні Винищувач (акумулятор 3.7V) PY 198-16
Продавець: Круті тачки
451 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: PY 198-16
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Літак на радіокеруванні Винищувач (акумулятор 3.7V) PY 198-16». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Радіокерований літак з підсвіткою, від USB, KS-198 / Літак на пульті / Іграшка літак на радіокеруванні

Літак на радіокеруванні, з підсвіткою, від USB, CZ35 / Радіокерований літак / Літак на пульті / Дитячий літак

Літак на радіокеруванні 2.4GHz, М33 / Літак на пульті / Радіокерований літак / Винищувач

Літак на радіокеруванні (10 хв літа) від USB, AIRCRAFT S98 / Радіокерований літак / Літак на пульті
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 190 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 240 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Самолет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-01



