
Ліжечко для ляльок (двоярусне, з гіркою, ковдра, подушки, в коробці) CS 8878
Продавець: Круті тачки
689 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CS 8878
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ліжечко для ляльок (двоярусне, з гіркою, ковдра, подушки, в коробці) CS 8878». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 310 мм |
| Длина | 280 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мебель для игрушек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 245 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-22
Замовляли двоповерхове ліжко іграшкове, покупкою задоволені. Якість, швидкість, сервіс на гарному рівні.







