
Ліжечко для ляльок "МАСЯ" (двоярусне, в коробці) 8002 Рожеве
Продавець: Круті тачки
983 ₴1 347 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8002
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ліжечко для ляльок "МАСЯ" (двоярусне, в коробці) 8002 Рожеве». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 500 мм |
| Длина | 490 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мебель для игрушек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-22
Кроватка супер. Донечка в захваті.Дякую продавцю.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-01-05
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-11-02
Замовлення прийшло швидко..ліжечко дуже гарна якість діти задоволені







