
Лялька принцеса Ельза Холодне серце (одяг, прикраса, дзеркальце, аксесуари, у коробці) MY 3209-1
Продавець: Круті тачки
600 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MY 3209-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Лялька принцеса Ельза Холодне серце (одяг, прикраса, дзеркальце, аксесуари, у коробці) MY 3209-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина упаковки | 620 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-11
Замовляла ляльку на подарунок, дуже ввічливі консультанти, все прийшло вчасно, а ціни дуже приємні, при тому що лялька дуже чудова і подарунок сподобався, дуже дякую, рекомендую 👍👍👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-17
Дуже гарна лялька , виглядає дорожче
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




