
Лялька принцеса Ельза Холодне серце з нарядами та аксесуарами 91061 F
Продавець: Круті тачки
777 ₴1 079 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 91061 F
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Лялька принцеса Ельза Холодне серце з нарядами та аксесуарами 91061 F». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 345 мм |
| Длина упаковки | 705 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-09
2025-01-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




