
Лялька принцеса Ельза Холодне серце (висота 28см, капелюшок, чарівна паличка, сережки, сукні) MY 3208-1
Продавець: Круті тачки
411 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: MY 3208-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Лялька принцеса Ельза Холодне серце (висота 28см, капелюшок, чарівна паличка, сережки, сукні) MY 3208-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 28 см |
| Высота упаковки | 325 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | Frozen |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина упаковки | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-07-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна




