
Манекен для зачісок та макіяжу (лялька-голова для зачісок, світловий ефект, з аксесуарами) YL 888 C
Продавець: Круті тачки
869 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YL 888 C K40
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Манекен для зачісок та макіяжу (лялька-голова для зачісок, світловий ефект, з аксесуарами) YL 888 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Лялька-манекен для зачісок (косметика, аксесуари, 26 елементів, вбудована шухлядка) G541636-SR002

Лялька-Голова (манекен для зачісок та макіяжу, світловий ефект, з аксесуарами, в коробці) YL 888 C

Лялька-манекен для зачісок Barbie Класика (аксесуари) HMD88

Лялька-манекен для зачісок (гребінець, аксесуари) 3399 I Голова для зачісок
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 26 мм |
| Длина | 24 мм |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 16 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-08



