
М'яка інтерактивна собачка Хаскі на повідку Limo Toy (музика, ходить, рухає хвостиком) M 4431-1 I UA
Продавець: Круті тачки
1 004 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4431-1 I UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «М'яка інтерактивна собачка Хаскі на повідку Limo Toy (музика, ходить, рухає хвостиком) M 4431-1 I UA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка інтерактивна собачка (гавкає, ходить, виляє хвостиком, набір ветеринара, кістка, в коробці) MC-1031

М'яка інтерактивна Собачка «Найкращий друг» (2 кольори, музика, звук, на батарейках) BF2506

М'яка інтерактивна собачка (гавкає, ходить, виляє хвостиком, рюкзак-перенесення, в коробці) MC 1055

М'яка інтерактивна собачка на повідку (висота 26 см, ходить, співає англійською мовою, 2 види) C 62905
📋 Технічні характеристики
| Производитель | БАТЭ |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 305 мм |
| Длина упаковки | 265 мм |
| Материал | Плюш |
| Состояние | Новое |
| Тип | Щенок |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-11-22
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-17



