
М'яка інтерактивна собачка на повідку (висота 26 см, ходить, співає англійською мовою, 2 види) C 62905
Продавець: Круті тачки
910 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 62905
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «М'яка інтерактивна собачка на повідку (висота 26 см, ходить, співає англійською мовою, 2 види) C 62905». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка інтерактивна собачка (гавкає, ходить, виляє хвостиком, набір ветеринара, кістка, в коробці) MC-1031

М'яка інтерактивна Собачка «Найкращий друг» (2 кольори, музика, звук, на батарейках) BF2506

М'яка інтерактивна собачка (гавкає, ходить, виляє хвостиком, рюкзак-перенесення, в коробці) MC 1055

М'яка інтерактивна собачка Хаскі на повідку Limo Toy (музика, ходить, рухає хвостиком) M 4431-1 I UA
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 26 см |
| Длина | 27 см |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 12 см |
| Языки | Английский |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-10-17
Переваги
Товар був у наявності2023-12-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-22
Дякую продавцю, поставили саме ту іграшку яку просила, хоча відправлення рандомне.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


