
М'яка інтерактивна Собачка LIMO TOY (25 см, звук (укр.), реаг. на бджілку, казки, пісні, повтор) M 6079 I UA
Продавець: Круті тачки
860 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6079 I UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка інтерактивна Собачка LIMO TOY (25 см, звук (укр.), реаг. на бджілку, казки, пісні, повтор) M 6079 I UA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка інтерактивна собачка (гавкає, ходить, виляє хвостиком, набір ветеринара, кістка, в коробці) MC-1031

М'яка інтерактивна Собачка «Найкращий друг» (2 кольори, музика, звук, на батарейках) BF2506

М'яка інтерактивна собачка (гавкає, ходить, виляє хвостиком, рюкзак-перенесення, в коробці) MC 1055

М'яка інтерактивна собачка Хаскі на повідку Limo Toy (музика, ходить, рухає хвостиком) M 4431-1 I UA
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 см |
| Высота упаковки | 290 мм |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Воспроизведение звуков/фраз людей, Мелодии, Звуковые эффекты, Движимая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-27
Обслуговування суперШвидка доставкаТоваром задоволені
Переваги
Гарне обслуговування


