
Набір ігровий Свинка Пеппа (10 фігурок героїв, гумова голова, шкільні парти, ванна, меблі) 8889-2
Продавець: Круті тачки
1 001 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8889-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір ігровий Свинка Пеппа (10 фігурок героїв, гумова голова, шкільні парти, ванна, меблі) 8889-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 400 мм |
| Количество предметов в наборе | 10 |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Свинка Пеппа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-22
Все добре 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






