
Набір ігровий Свинка Пеппа (25 фігурок героїв, ванна, меблі, драбини, гумова голова) 8889-3
Продавець: Круті тачки
1 141 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8889-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір ігровий Свинка Пеппа (25 фігурок героїв, ванна, меблі, драбини, гумова голова) 8889-3». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір ігровий Свинка Пеппа (10 фігурок героїв, гумова голова, шкільні парти, ванна, меблі) 8889-2

Набір ігровий Свинка Пеппа (6 фігурок, світло, звук, пісні англійською, аксесуари) YQ 8010-1

Набір ігровий Свинка Пеппа (4 фігурки, будиночок, меблі) YM 880

Набір ігровий Свинка Пеппа (11 фігурок) YM 66 A9
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 400 мм |
| Количество предметов в наборе | 21-30 |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Свинка Пеппа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


