
Набір ігровий Свинка Пеппа (11 фігурок) YM 66 A9
Продавець: Круті тачки
422 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YM 66 A9
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір ігровий Свинка Пеппа (11 фігурок) YM 66 A9». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір ігровий Свинка Пеппа (10 фігурок героїв, гумова голова, шкільні парти, ванна, меблі) 8889-2

Набір ігровий Свинка Пеппа (6 фігурок, світло, звук, пісні англійською, аксесуари) YQ 8010-1

Набір ігровий Свинка Пеппа (4 фігурки, будиночок, меблі) YM 880

Набір ігровий Свинка Пеппа (25 фігурок героїв, ванна, меблі, драбини, гумова голова) 8889-3
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 285 мм |
| Длина упаковки | 326 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Свинка Пеппа |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


