
Надувне двоспальне ліжко (152х206х46см, вбудований електричний насос 220V) Intex 64126
Продавець: Круті тачки
2 840 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64126
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне двоспальне ліжко (152х206х46см, вбудований електричний насос 220V) Intex 64126». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велюрова надувне двоспальне ліжко Bestway 6712Y із вбудованим насосом 203х152х36 см Синій

Надувне двоспальне ліжко Intex 64164 Бежевий (152-203-51см) з вбудованим електричним насосом

Надувне двоспальне ліжко Intex 64164 NP Бежевий (152-203-51см) з вбудованим електричним насосом

Надувне двоспальне ліжко Bestway 67614 (203-152-56) з вбудованим електричним насосом, велюровий матрац
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 1520 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Состояние | Новое |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 2060 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-24
Дуже задоволена покупкою! Продавець ввічливий, приємний у спілкуванні. Швидка доставка, товар відповідає опису, ціна — чудова. Рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


