
Надувне двоспальне ліжко Bestway 67923 (226-152-84) з вбудованим електричним насосом, велюровий матрац
Продавець: Круті тачки
3 120 ₴4 106 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 67923
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне двоспальне ліжко Bestway 67923 (226-152-84) з вбудованим електричним насосом, велюровий матрац». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велюрова надувне двоспальне ліжко Bestway 6712Y із вбудованим насосом 203х152х36 см Синій

Надувне двоспальне ліжко Intex 64490 ND Сірий (152-203-51) з вбудованим електричним насосом

Надувне двоспальне ліжко (з підголовником, з вбудованим насосом, розмір 203х152х42см) Intex 64136 NP

Надувне двоспальне ліжко (152х206х46см, вбудований електричний насос 220V) Intex 64126 NP
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Боковые стенки изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 2260 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 295 кг |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Состояние | Новое |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


