
Надувне ліжко велюр із вбудованим електронасосом (99-191-33см.) Intex 67766 NP Сірий
Продавець: Круті тачки
2 305 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 67766 NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувне ліжко велюр із вбудованим електронасосом (99-191-33см.) Intex 67766 NP Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувне ліжко велюр із вбудованим електричним насосом (191х97х46см, USB-кабель) Bestway 67401

Надувне ліжко велюр із вбудованим електричним насосом (203-152-56см) Intex 64418

Надувне ліжко велюр (з підголовником, вбудований насос 220V, розмір 99X191X42см) Intex 64122 NP

Надувне ліжко велюр із вбудованим електричним насосом (203-152-46 см, USB-кабель) Bestway 69646
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 5.7 кг |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-03



