
Надувне ліжко велюр із вбудованим електричним насосом (203-152-56см) Intex 64418
Продавець: Круті тачки
3 747 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64418
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне ліжко велюр із вбудованим електричним насосом (203-152-56см) Intex 64418». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувне ліжко велюр із вбудованим електричним насосом (191х97х46см, USB-кабель) Bestway 67401

Надувне ліжко велюр із вбудованим електронасосом (99-191-33см.) Intex 67766 NP Сірий

Надувне ліжко велюр (з підголовником, вбудований насос 220V, розмір 99X191X42см) Intex 64122 NP

Надувне ліжко велюр із вбудованим електричним насосом (203-152-46 см, USB-кабель) Bestway 69646
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Боковые стенки изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Высота | 560 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Состояние | Новое |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-29
швидко відповіли,гарне обслуговування, товар та ціна відповідали дійсності..... Дякую вам!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


