
Надувне ліжко велюр із вбудованим електричним насосом (191х97х46см, USB-кабель) Bestway 67401
Продавець: Круті тачки
1 433 ₴1 937 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 67401
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне ліжко велюр із вбудованим електричним насосом (191х97х46см, USB-кабель) Bestway 67401». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувне ліжко велюр із вбудованим електронасосом (99-191-33см.) Intex 67766 NP Сірий

Надувне ліжко велюр із вбудованим електричним насосом (203-152-56см) Intex 64418

Надувне ліжко велюр (з підголовником, вбудований насос 220V, розмір 99X191X42см) Intex 64122 NP

Надувне ліжко велюр із вбудованим електричним насосом (203-152-46 см, USB-кабель) Bestway 69646
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Боковые стенки изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 1091 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Нижняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 970 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


