
Надувний безкаркасний круглий басейн (366-76см, 5621л, ремкомплект) Intex 28130 Блакитний
Продавець: Круті тачки
2 249 ₴2 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 28130
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний безкаркасний круглий басейн (366-76см, 5621л, ремкомплект) Intex 28130 Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Вес | 21.1 кг |
| Высота | 76 см |
| Диаметр | 366 см |
| Объем | 5621 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






