
Надувний матрац одномісний велюр (99х191х30 см) Intex 64116
Продавець: Круті тачки
1 787 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64116
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувний матрац одномісний велюр (99х191х30 см) Intex 64116». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-10-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-15
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності




