
Надувний матрац одномісний велюр із вбудованим електронасосом (99х191х42 см) Intex 64132
Продавець: Круті тачки
1 511 ₴2 042 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 64132
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Надувний матрац одномісний велюр із вбудованим електронасосом (99х191х42 см) Intex 64132». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 5.5 кг |
| Высота | 420 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Максимально допустимая нагрузка | 126 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-12-08
2024-12-07
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-11-28
Все чудово . Дякую 🤗
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




