
Надувний матрац одномісний велюр із вбудованим електронасосом (99х19142 см) Intex 64132 NP
Продавець: Круті тачки
1 871 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 64132 NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 11 відгуків покупців для «Надувний матрац одномісний велюр із вбудованим електронасосом (99х19142 см) Intex 64132 NP». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 5.5 кг |
| Высота | 420 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (11)
2026-03-11
Переваги
Гарне обслуговування2026-03-07
2026-03-01
Купили надувне ліжко. Спати на ньому зручно, не здувається за ніч. Легко надувається і займає мало місця, коли складене. Задоволена покупкою.
2026-02-27
2026-02-26
Замовлення отримали.Дуже швидко.Дякуємо і рекомендуємо, якість хороша.
Переваги
Швидко відправили2026-02-26
Всё деже сподобалося . Дитина в захваті. Швидко доставили.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-14
Рекомендую дуже професійний підхід, товар відповіє опису і якості, отримали на протязі двох днів після замовлення.
2026-02-10
Покупкою задоволена🤗
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-14
2024-09-05





