
Намет дитячий ігровий (95 х 71 х 105 см) 5888-8
Продавець: Круті тачки
1 554 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 5888-8
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Намет дитячий ігровий (95 х 71 х 105 см) 5888-8». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 1050 мм |
| Длина | 950 мм |
| Пол | Для мальчиков |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Палатка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 710 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-07-27
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-01
Будиночок сподобався, матеріали якісні, яскраві малюнки. Збирається, як намет
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності






