
Намет дитячий ігровий Тачки (88х88х92 см, в сумці) 225-36
Продавець: Круті тачки
628 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 225-36
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Намет дитячий ігровий Тачки (88х88х92 см, в сумці) 225-36». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 920 мм |
| Длина | 880 мм |
| Персонажи | Cars |
| Пол | Для мальчиков |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Палатка |
| Ширина | 880 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна






