
Намет дитячий ігровий Холодне серце (88х88х92 см, у сумці) 225-31
Продавець: Круті тачки
691 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 225-31
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Намет дитячий ігровий Холодне серце (88х88х92 см, у сумці) 225-31». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 920 мм |
| Длина | 880 мм |
| Персонажи | Frozen |
| Пол | Для девочек |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Палатка |
| Ширина | 880 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-12
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






